Často kladené otázky

Co je to „cashback“, tzv. peníze zpět?
Cashback znamená, že za své nákupy získáte určenou část sumy nákupu zpět. Jako registrovaný a přihlášený uživatel na Mojekorunky.cz máte možnost se prokliknout do obchodu, ve kterém když nakoupíte, Mojekorunky.cz Vám vrátí část sumy nákupu (určeno procentem z ceny objednávky nebo jako pevná částka).
Jak fungují Mojekorunky.cz?
Registrovaní a přihlášení uživatelé Mojekorunky.cz mohou získat do 25% z hodnoty nákupů na internetu. Je nutné prostřednictvím Mojekorunky.cz přejít na vybraný obchod, který je v nabídce Mojekorunky.cz. Přímo po navštívení obchodu uskutečnit nákup, jehož hodnota se zaznamená do Vašeho uživatelského účtu na Mojekorunky.cz. Každý obchod má určenou výšku hodnoty zpětné odměny za nákup. Na uživatelském účtu peníze čekají na schválení, po kterém je možné požádat o jejich vyplacení. Peníze Vám pak přijdou na Váš bankovní účet.
Jak objednat zboží a získat přitom cashback?
Pro získávání cashback odměny je potřebné začít Váš nákup na Mojekorunky.cz. Po prokliku do obchodu proveďte obvyklý nákup. Odměna se zaregistruje v průběhu 48 hodin.

Nezbytné je přejít do obchodu přes Mojekorunky.cz odkliknutím, kdy se tímto způsobem zaznamená Vaše návštěva a následná hodnota nákupu.
Má zvolený způsob platby a dopravy nějaký vliv na cashback?
Způsob platby a dopravy nemá žádný vliv na výslednou hodnotu cashback odměny. Zvolte si kterýkoliv z nabízených způsobů dopravy a platby.
Kdy bude odměna schválena?
Po dokončení a zaregistrování nákupu čeká odměna na schválení. Obvyklá délka potvrzení je 14 až 70 dní. Tuto dobu nemůžeme nijak ovlivnit, protože jde o proces na straně obchodníka. Souvisí to se zákonnou lhůtou 14 dní na vrácení zboží bez udání důvodu. Vrácené nebo stornované objednávky cashback nevyplácí.
Jaká je minimální hodnota pro výplatu potvrzené odměny?
Po dosažení minimálního zůstatku 150 Kč chválených odměn z nákupů je možné požádat o jeho výplatu. Po vyplacení odměny je potřebné znovu dosáhnout tento minimální limit 150 Kč.
Jak dlouho trvá vyplacení odměny?
Po Vaší žádosti o výplatu v průběhu 5 dní zadáme příkaz k převodu částky na Váš bankovní účet.
Mají schválené odměny nějakou expirační dobu?
Vaše odměny je možné vyplatit kdykoliv. Nevztahuje se na ně žádná exspirační doba.
Proč se Vám nezaznamenali některé vaše nákupy?
Objednávku je nutné provést ihned po prokliknutí z Mojekorunky.cz, bez návštěvy jiných stránek. Nenechávejte si nákup na později, nemusel by se zaznamenat.

Pokud používáte Adblock, který slouží k blokování reklam prostřednictvím nainstalovaného rozšíření ve Vašem prohlížeči, Vaše odměna se nezaznamená. Stačí pouze povolit neblokování webstránky Mojekorunky.cz.

V případě, že se Vaše objednávka nezaznamená, zašlete nám, prosím, informace o objednávce: obchod, kde jste nakoupili, číslo objednávky, její částku bez poštovného a datum objednávky. Objednávku prověříme a uděláme vše pro to, abychom Vám odměnu mohli připsat do Vašeho účtu.
Požádali jste si o výplatu a ještě vám nepřišla?
V případě, že jste požádali o výplatu a nedostali jste ji v průběhu 7 dní na Váš účet, kontaktuje nás, prosím, my platbu prověříme.
Nenašli jste odpověď na vaši otázku?
Kontaktujte nás