Věrnostní program


Za Vaši registraci 30 Kč

Po zaregistrování bude do Vašeho účtu připsána odměna 30 Kč. Vyplacení odměn je možné po dosažení minimální hodnoty pro výplatu 150 Kč. Vyplacení odměny není automatické, je nutné si o výplatu požádat. Jeden zákazník může mít registrovaný pouze jeden účet.


Získejte odměnu za nákupy svého přítele

Získejte odměnu z nákupu i za nákupy svých přátel. Přepošlete jim odkaz na eshop a odměna se připíše k Vašemu účtu. Odkazy na jednotlivé eshopy získáte po přihlášení v detailu eshopu na Mojekorunky.cz


Za každého přítele 60 Kč

Po přihlášení můžete zvát Vaše známé a přátele prostřednictvím Vašeho unikátního odkazu, který zkopírujete a pošlete. Pokud Váš známý využije tento odkaz pro registraci a zrealizuje nákup přes Mojekorunky.cz v minimální hodnotě 1500 Kč, bude Vám připsána odměna ve výši 60 Kč za každého zaregistrovaného.

Nejste omezováni počtem pozvaných osob, takže částku získáte za každého zaregistrovaného.

  • Uživatel, který je zapojený do doporučení, nesmí používat roboty a skripty pro získávání bonusů.
  • Uživatel nesmí používat více účtů pro získávání bonusů.
  • Uživatel nesmí zakládat falešné účty.
  • Používání autosurfu, vkládání stránky Mojekorunky.cz do iframe, vkládání odkazů na nelegální nebo neetické weby je zakázáno.
  • Je zakázáno navádět návštěvníky ke kliknutí na odkaz Mojekorunky.sk pod záminkou jiného obsahu.
  • Porušení výše uvedených bodů vede ke zrušení účtu a neposkytnutí odměny.

Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu pravidel doporučení a odměny jsou právně nevymahatelné. Pořadatel neposkytuje záruku nepřetržité funkčnosti, bezchybného provozu a zabezpečení portálu. Pořadatel neodpovídá za jakoukoliv škodu, která byla, nebo mohla být uživateli způsobena v souvislosti s doporučením nebo využíváním cashback portálu Mojekorunky.cz. Tato pravidla jsou vytvořena v souladu splatnými zákony a dalšími právními předpisy Slovenské republiky a jsou závazná pro obě strany. Uživatel portálu svou dobrovolnou registrací na Mojekorunky.cz potvrzuje, že byl s nimi prokazatelným způsobem seznámen a zavazuje se podle nich řídit.

V Žilině, dne 1.3.2018